PRODUKTY I USŁUGI

Cyberbezpieczeństwo

Prekonfigurowana i gotowa do użycia platforma zabezpieczająca Twoje systemy, infrastrukturę oraz operacje IT. Technologia oraz powiązane usługi powstały w związku z potrzebą spełnienia najwyższych standardów bezpieczeństwa do zastosowań krytycznych w energetyce, przemyśle i bankowości.

Dowiedz się więcej

Platforma inteligencji eksperckiej

Platforma inteligencji eksperckiej to ultra szybka technologia obliczeniowa wyposażona w dedykowane oprogramowanie działające w oparciu o specjalnie zoptymalizowane algorytmy sztucznej inteligencji umożliwiające automatyczną detekcję, analizę, wnioskowanie i podejmowanie decyzji. Produkt jest zbudowany w oparciu o wysokowydajną platformę sprzętową zapewniającą równoległe przetwarzanie danych w czasie zbliżonym do rzeczywistego

Dowiedz się więcej

Specjalistyczne bezzałogowe statki powietrzne

To urządzenia latające przystosowane do wykonywania wymagających misji. W ramach danego typu platformy, dostarczany jest BSP, przystosowany konstrukcyjnie i technologicznie do misji w określonych warunkach środowiskowych. Każdy zestaw wyposażony jest w ultra szybki moduł inteligencji eksperckiej wraz ze specjalizowaną aplikacją zapewniającą platformie możliwość operacyjnego wykonywania określonych misji.

Dowiedz się więcej