Platforma inteligencji eksperckiej

Platforma inteligencji eksperckiej to ultra szybka technologia obliczeniowa wyposażona w dedykowane oprogramowania działające w oparciu o specjalnie zoptymalizowane algorytmy sztucznej inteligencji umożliwiające automatyczną detekcję, analizę, wnioskowanie i podejmowanie decyzji. Produkt jest zbudowany w oparciu o wysokowydajną platformę sprzętową zapewniającą równoległe przetwarzanie danych w czasie zbliżonym do rzeczywistego

Platforma inteligencji eksperckiej zapewnia możliwość automatycznej analizy i korelacji ciągłych strumieni danych, masowych zdarzeń internetowych oraz z danych z systemów transakcyjnych. Zawarte w technologii funkcje zapewniają m.in. wyszukiwanie wzorców w danych i automatyczne wnioskowanie na ich podstawie, analizę obrazów oraz detekcję obiektów środowiska naturalnego, dynamiczne planowanie zadań na podstawie zmiennych warunków zewnętrznych. Platforma zawiera predefiniowane rozszerzenia zapewniające możliwość natychmiastowego wykorzystanie predefiniowanych baz wiedzy eksperckiej i sprawdzonych modeli analitycznych, statystycznych i prognostycznych dla różnorodnych zastosowań.
Technologia występuje w kilku wielkościach i kilku wersjach funkcjonalnych w zależności od ich przeznaczenia oraz zadanych warunków operacyjnych:

 • Enterprise - wersja stacjonarna przeznaczona do obsługi danych operacyjnych oferowana w formie zoptymalizowanych zestawów serwerowych typu Blade i Rack
 • Lotnicza - wersja mobilna zastosowanie w misjach lotniczych dla lotów załogowych i bezzałogowych oferowana w formie specjalizowanych kontrolerów
 • Naziemna - wersja mobilna do zastosowania w samochodach osobowych i ciężarowych oraz w wagonach kolejowych i lokomotywach
 • IoT - najlżejsza wersja mobilna idealna do zastosowania w urządzeniach typu IoT (Internet of Things)

Cechą wspólną wszystkich wersji jest bardzo wysoka szybkość przetwarzania dużych wolumenów danych i zdarzeń umożliwiająca osiąganie wyników w czasie zbliżonym do rzeczywistego. W technologii osiągnięto bardzo niski poziom zużycia energii dla wersji mobilnych technologii przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej wydajności.
Platforma zawiera zestaw predefiniowanych rozszerzeń umożliwiających natychmiastowe zastosowanie istniejących baz wiedzy eksperckiej i sprawdzonych modeli analitycznych, statystycznych i prognostycznych dla następujących zastosowań:

 • Rolnictwo
 • Energetyka
 • Obronność
 • Sądownictwo
 • Logistyka
 • Geologia
 • Bankowość
 • Telekomunikacja
 • Przemysł
 • Służba zdrowia

Platforma inteligencji eksperckiej jest dostarczana w modelu tradycyjnym jak również w modelu Cloud Computing-owym. Technologia oferuje najwyższy poziom bezpieczeństwa zasobów IT potwierdzony certyfikatami bezpieczeństwa. Interfejs użytkownika automatycznie dopasowuje się do osobistego charakteru pracy użytkownika.

szybkość przetwarzania

Bardzo wysoka szybkość przetwarzania dużych wolumenów danych i zdarzeń umożliwiająca osiąganie wyników w czasie zbliżonym do rzeczywistego przy ograniczonym zużyciu energii

predefiniowane rozszerzenia

Predefiniowane rozszerzenia zapewniają możliwość natychmiastowego wykorzystanie predefiniowanych baz wiedzy eksperckiej i sprawdzonych modeli przetwarzania danych, skracając czas implementacji technologii do wybranych warunków operacyjnych.

sztuczna inteligencja

Zastosowane metody sztucznej inteligencji oraz uczenia maszynowego wraz z ciągle rozwijanymi predefiniowanymi bazami wiedzy eksperckiej zapewniają automatyczne wsparcie analityczne w trakcie wyszukiwania zależności i korelacji danych, wnioskowania, analizy poprawności zbiorów oraz detekcji wzorców.

nowoczesność i przyjazność

Platforma jest zbudowana w oparciu o najnowsze osiągnięcia nauki w zakresie projektowania algorytmów i przetwarzania danych zapewniająca możliwość osiągnięcia niespotykanej efektywności rozwiązywania zdefiniowanych klas problemów.

Korzyści z wdrożenia
Platforma inteligencji eksperckiej

Platforma jest zbudowana w oparciu o najnowsze osiągnięcia nauki w zakresie projektowania i wytwarzania algorytmów komputerowych. Dodatkowo przy wdrażaniu platformy wykonywana jest precyzyjna analiza i dobór infrastruktury serwerowej i sieciowej oraz ich kompleksowa konfiguracja w celu w celu osiągnięcia szybkości i efektywności rozwiązywania problemów niedostępnych w innych rozwiązaniach.

Zapytaj o produkt