Kariera

Nowe technologie

Oferujemy uczestnictwo w zaawansowanych projektach technologicznych realizowanych z wykorzystaniem najnowszych technologii z zakresu informatyki w szczególności sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego, elektroniki, automatyki oraz mechatroniki i nauk technicznych oraz przyrodniczych.

Atrakcyjne warunki pracy

Zapewniamy stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia oraz elastyczny podejście do czasu pracy. Oferujemy możliwość osiągania wysokich zarobków w związku z otwartym modelem biznesowym nagradzającym osiągnięcia zespołu.

Rozwój osobisty

Dołączając do naszego zespołu zyskujesz możliwość uczestnictwa w krajowych i zagranicznych konferencjach branżowych, dostęp do szkoleń technicznych, organizacyjnych i językowych oraz możliwość zdobywania cennych doświadczeń pod okiem naszych doświadczonych ekspertów.

Sport i zdrowie

Promujemy aktywny styl życia oraz bezpośrednio wspieramy nasz zespół w zajęciach sportowych. Sport i zdrowy tryb życia, znacząco poprawiają jakość życia zawodowego i prywatnego.

Trwające rekrutacje

Nie prowadzimy aktualnie żadnych rekrutacji

Pomimo to zachęcamy do kontaktu z nami i jeśli jesteś:

 • programistą
 • modelarzem bezzałogowych statków powietrznych
 • elektronikiem
 • mechantronikiem

Zachęcamy do złożenia aplikacji i rozpoczęcia kariery w zespole zajmującym się opracowywaniem i wdrażaniem multidyscyplinarnych rozwiązań z zakresu:

 1. inżynierii i mechatroniki
 2. sztucznej inteligencji
 3. fotogrametrii
 4. autonomicznych bezzałogowych statków powietrznych
 5. i wielu innych dziedzin nauki

wyślij aplikację

załącz plik

PHP Developer
(Warszawa)

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. A adipisci aliquam architecto assumenda distinctio illo iure, maxime molestiae nam nobis non nulla odit optio perferendis porro quia reprehenderit sint voluptate.

Wymagania:

 1. Wykształcenie wyższe
 2. min. 2-3 letnie doświadczenie w sektorze bankowym - mile widziane doświadczenie w zarządzaniu produktami bankowymi oraz projektami
 3. Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
 4. Zdolności negocjacyjne, odpowiedzialność, sumienność, komunikatywność, kreatywność
 5. Zaawansowana znajomość języka angielskiego

wyślij aplikację

załącz plik