o nas

Info Neurons zajmuje się tworzeniem i oferowaniem nowej generacji produktów zapewniających świeże spojrzenie na sposób wykonywania czynności dnia codziennego oraz możliwość rozwiązywania skomplikowanych zagadnień biznesowych, inżynierskich i naukowych, będących dotychczas poza możliwościami technologicznymi.

Przy opracowaniu naszych rozwiązań wykorzystujemy interdyscyplinarną wiedzę i doświadczenia w zakresie sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego, elektroniki, automatyki oraz mechatroniki, nowoczesnych metod inżynierskich w zakresie projektowania i przeprowadzania symulacji oraz zaawansowanej inżynierii materiałowej.

W produktach wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia współczesnej nauki w zakresie wykorzystania różnorodnych platform sprzętowych oraz sensorów. Dzięki zastosowaniu unikalnego podejścia metodycznego do analizy, wytworzenia rozwiązania oraz testowania różnorodnych klas problemów, istotnie skracamy czas niezbędny na komercjalizację produktu.

Naszą misją jest dostarczanie produktów pozytywnie zmieniających styl naszego życia i pracy przy zachowaniu najwyższej prostoty i przyjazności dla użytkowników.

Praca w Info Neurons

Jesteśmy dynamiczną polską firmą technologiczną, w której będziesz uczetniczyć w multidyscyplinarnych projektach z zakresu zaawansowanych technologii, które wzbogacą Twoje doświadczenie i rozwiną kompetencje. Zapewniamy stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia, elastyczny podejście do czasu pracy i dostęp do szkoleń technicznych, organizacyjnych oraz językowych.