PRODUKTY

Specjalistyczne bezzałogowe statki powietrzne

To urządzenia latające przystosowane do wykonywania wymagających misji. W ramach danego typu platformy, dostarczany jest BSP, przystosowany konstrukcyjnie i technologicznie do misji w określonych warunkach środowiskowych. Każdy zestaw wyposażony jest w ultra szybki moduł inteligencji eksperckiej wraz ze specjalizowaną aplikacją zapewniającą platformie możliwość operacyjnego wykonywania określonych misji.

Dowiedz się więcej

Platforma inteligencji eksperckiej

Platforma inteligencji eksperckiej to ultra szybka technologia obliczeniowa wyposażona w dedykowane oprogramowanie działające w oparciu o specjalnie zoptymalizowane algorytmy sztucznej inteligencji umożliwiające automatyczną detekcję, analizę, wnioskowanie i podejmowanie decyzji. Produkt jest zbudowany w oparciu o wysokowydajną platformę sprzętową zapewniającą równoległe przetwarzanie danych w czasie zbliżonym do rzeczywistego

Dowiedz się więcej

Wysokowydajna Platforma Obliczeniowa

Prekonfigurowana i gotowa do użycia infrastruktura serwerowa wraz z oprogramowaniem zapewniająca najwyższą moc obliczeniową i bezpieczeństwo przetwarzania informacji. Technologia powstała w związku z potrzebą zapewnienia wysokowydajnego środowiska do zastosowań krytycznych.

Dowiedz się więcej